چگونه می توانم حق شارژ خود را پرداخت کنم ؟

مشترک گرامی

با سلام

ضمن خوش آمد گویی ابتدا ورود شما را به جمع خانواده بزرگ فراهوش گرامی میداریم . از انجایی که جلب رضایت مندی مشتریان و فراهم آوردن ابزارها و شیوه ‌های متنوع که بتوان از طریق انها امکان سرویس دهی مناسبی را ارائه نمود همواره یکی از بزرگ ترین اهداف  فراهوش محسوب میشود , از این رو امکانات بسیار خوبی را  برای پرداخت راحت تر و سریع تر هزینه های سرویس برای شما در نظر    گرفته ایم  و در این آموزش قصد داریم انواع راههای پرداخت و خرید شارژ را آموزش دهیم.

 

انواع راههای پرداخت :

1-      پرداخت صورتحساب آنلاین از طریق پنل کاربری به آدرس http://my.farahoosh.ir با داشتن کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز اینترنتی کارت

2-     پرداخت از طریق اپلیکیشن " فراهوش من " :

1-2    جهت دریافت اپلیکیشن "فراهوش من" از طریق وب سایت http://farahoosh.ir   بر روی لینک دانلود نرم افزار اندرویدی "فراهوش من"   کلیک نمایید.

2-2   پس از ورود به برنامه از منو فروشگاه میتوانید نسبت به خرید سرویس مورد نظر با استفاده کارت بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایید.

3-     پرداخت از طریق دستگاه های خود پرداز عضو شبکه شتاب (ATM) و واریز مبلغ از طریق کارت به کارت به حساب شرکت .

 

کاربر گرامی !  در نظر داشته باشید جهت پرداخت های غیر حضوری نیاز است که رمز دوم و یا رمز اینترنتی کارت بانکی خود را قبلا دریافت کرده باشید. چنانچه رمز دوم یا رمز اینترنتی کارت خود را فعال نکرده اید کافیست با مراجعه به یکی از دستگاه های خود پرداز کارت بانکی خود نسبت به تغییر رمز و فعالسازی  آن اقدام فرمایید.

 

امید است با فراهم آوردن ابزارها و شیوه ‌های متنوع  خدماتی، بتوانیم گام‌های موثری را برای به دست آوردن رضایت و خوشنودی بیش از پیش شما برداریم و شما نیز به جمع کاربران استفاده کننده از این شیوه بپیوندید و با استفاده از این راهها نسبت به پرداخت غیر حضوری هزینه های سرویس خود اقدام نمایید . پیشاپیش از همکاری شما در بکارگیری روش های نوین ارائه خدمات کمال تشکر و قدر دانی خود را اعلام میداریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با کارشناسان ما با شماره  3207-071  تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع